Marketingová strategie


Hlavním cílem strategie je měřitelné ROI (Return of Investment - Návratnost investice). Informativní a relevantní obsah je to, co vaši návštěvníci chtějí. Dobrá strategie může ušetřit peníze v dlouhodobém časovém horizontu.
Jasná definice cílů a strategie, následná prezentace vycházející z této strategie může ušetřit čas a odstranit další chyby.

Ale co se opravdu skrývá pod magickým slůvkem strategie?

Plná podpora vašich podnikových cílů

Vaše cíle jsou na prvním místě, každý by měl vědět co nabízíte a prodáváte.

Zapojení zákazníků

Obsah musí být snadno srozumitelný a jednoduchý, design musí být perfektní.

Zvýšení konverze

Každý klient musí přivést dalšího klienta a dobré uživatelské zkušenosti.

Cílené, měřitelné a inspirující

Vaše investice a vylepšení musí být měřitelné s pozitivní zpětnou vazbu.

Vyprávějte příběh

Udělejte příběh z vašich produktů a služeb. Chyťte lidi za srdce.

Tvorba webových stránek, které pracují za Vás

Webová stránka je pouze nástroj, stejně jako dobré stavby pro architekty.


Jak to funguje

Pomáháme našim klientům s marketingovou strategií a zaměřením se na to, co funguje pro vyhledávače a cílové publikum. Zaměřujeme se na přilákání správného trafficu a návštěvnosti vašich webových stránkách, nekupujeme pouze tisíce facebook like zombie za 10 dolarů.

Klíčová slova a strategie frází

Chcete-li výhodnější pozici ve vyhledávačích, musíte mít plán. Prostřednictvím on-line průzkumů, setkání a analýz identifikujeme top konkurenty, kteří obsazují dobré pozice ve vyhledávačích. S těmito daty můžeme pracovat a společně najít klíčová slova a optimalizaci strategie pro váš projekt. Toto je důležitá fáze marketingového plánu, protože vybraná klíčová slova a fráze přímo ovlivňují Vaši návštěvnost a výběr správného segmentu těchto návštěvníků.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Správná sémantika HTML tagů je klíčovým bodem dobré optimalizace pozice ve vyhledávačích. Přidáním správných H1, H2, .. nadpisů, META tagů, záhlaví, ALT tagů a titulků odkazů budete mít funkční a vyhledatelné webové stránky. Pomůžeme Vám ověřit všechny části stránky, zároveň Vám ukážeme jak porozumět těmto změnám, tak abyste mohli pokračovat v těchto osvědčených postupech i v budoucnu. Optimalizace webu je pouze jedna část efektivní marketingové strategie a může být solidním základem pro strategii obsahu a celkově přináší pozitivní dopad na hodnocení stránek vyhledávači.

Strategie obsahu

Marketing obsahu je měřitelný postup tvorby hodnotného obsahu, zaměřeného na konkrétní cílové skupiny s cílem směrovat provoz právě mezi tyto skupiny, zlepšovat konverze a prodeje. Potřebujete-li identifikovat zákazníky, pak rozvíjejte marketingové kanály, jako jsou webové stránky, mobilní aplikace, e-mailové zpravodaje, sociální sítě a další. Můžete jednoduše řídit potřebný obsah a následně sledovat statistiky a nastavení.

Emailový marketing

E-mail marketing je neuvěřitelně efektivní online marketingová technika. Používáním e-mailových bulletinů jsou naši klienti schopni řídit větší návštěvnost na sociálních sítích, blogu či landing stránkách a řídit tak propagační kampaně. E-mailové kampaně je možné sledovat pomocí nástrojů poskytovatelů těchto služeb, provádět testování, nastavovat výše sazeb za proklik, vybírat rozpočtová schémata, atd.

Marketing sociálních sítí

Marketing za pomoci sociálních sítí je dobrá šance jak být ve spojení s potenciálními klienty. Sociální sítě nejsou složité a často je jednoduché využít již existující členy Vašeho týmu, kteří tyto sítě používají. Jste pak schopni lépe nabídnout Vaše existují služby, a celý tento proces je pro Vás pak jednodušší a efektivnější. Nabízíme Vám pomoc s nastavením účtů, integrací účtů do vaší webové stránky a návrhy pro sociální sítě.

Google Analytics

Google Analytics je nejvíce nákladově efektivní a komplexní analytický nástroj. Pomocí Google Analytics můžete sledovat statistiky Vašich webových stránek, nastavit a sledovat konkrétní konverzní cíle, analyzovat provoz a mnohem více. Ale vše není jen o analýze, budete mít možnost vidět, které části webové stránky fungují a které ne.

Strategie SEO a Správa PPC kampaní

Pomůžeme Vám s vytvořením vlastní kampaně, aby splňovala požadavky na váš trh a potřebné cíle. Pokud jste se pokoušeli o správu své vlastní PPC nebo strategie SEO kampaně, ale neměli jste úspěch nebo pokud právě začínáte, můžeme Vám pomoci k dosažení výsledků, které hledáte.

a mnohem více...