Webové aplikace a zakázkový vývoj

Webové aplikace a zakázkový vývoj

Vyvinuli jsme už několik vlastních aplikací jako součást široké škály zákaznických projektů. Analyzovali jsme a často i našli ty správné požadavky, které nám a klientovi pomohli najít správné řešení pro splnění požadovaných cílů. Tento výsledek nám umožňuje vytvářet aplikace, které šetří čas a rozpočet. Používáme moderní metody projektového řízení na každém našem projektu, neztrácíme čas s administrativou, diagramy, studiemi a zbytečnou byrokracií. Jsme moderní a agilní, diskutujeme a ptáme se klienta po každé dokončené iteraci. To nám dává zpětnou vazbu po každé části aplikace a můžeme poznat, co je dobrý směr a co je pouhým plýtváním času.

Strategické plánování

Analyzujeme a hledáme správný směr, tak abychom mohli využít plný potenciál cílové aplikace.

Návrh aplikace

Na základě požadavků a cílů navrhneme optimální řešení pro budoucí použití.

Vývoj aplikací

Vytvoříme pro Vás aplikaci od návrhu až po integraci s ohledem na rozpočet a požadované cíle.

Design rozhraní

Naše aplikace vypadají skvěle, jsou jednoduché a vynikají dokonalou funkcionalitou.

Uživatelská zkušenost

Naším cílem je poskytnout uživatelům jednoduché, ale nezapomenutelné zážitky napříč všemi aplikačními platformami.

Nezávislé na platformě

Naše řešení jsou optimalizovány pro využití všech rozšířených funkcí na všech zařízeních, od mobilu až po klasický notebook.


Jsme Full Service vývojová společnost s širokým portfoliem aplikací

Redakční systémy

Používáme nejnovější technologie vývoje, vyvinuli jsme vlastní jádro redakčního systému, který je základním kamenem každé nové aplikace. Naše aplikace jsou moderní s HMVC vzorem, jádro aplikace funguje jako Blackbox a části našich aplikací jsou vyvíjeny jako na sobě nezávislé moduly. Netvoříme velký slepený balast, kde programátor potřebuje několik dnů k pochopení zdrojového kódu. To umožňuje editorům a uživatelům snadno spravovat a aktualizovat obsah stránek. Vyvinuli jsme také spoustu dalších modulů, které jsou používány redakčními systémy. Z často nejvíce používaných modulů například katalog produktů, protfolio, galerie, blog, kalendář s událostmi, správu uživatelů a uživatelských skupin. Naše weby neslepujeme z Opensource aplikací jako jsou Wordpress, Joomla či Drupal, které bývají často používány začínajícími vývojáři pro jejich jednoduchost, komplexnost, velké množství hotových grafických šablon a modulů rozšiřující funkcionalitu. Jejich problémem je však zmíněná komplexnost, často obsahují mnoho nepotřebných částí a známých chyb v zabezpečení, klient často potřebuje specifickou úpravu a pro účely dobře fungujících komerčních projektů jsou pak nepoužitelné.

Šablony webových stránek

Vytvořili jsme mnoho responzivních šablon webových stránek, což umožnilo všem, aby poskytovaly nákladově efektivní a produktivní řešení webových stránek a rozšířili jejich členskou základnu. Toto plně přizpůsobitelné řešení lze instalovat jako samostatné webové stránky, nebo může být součástí jiné aplikace.

Internetové obchody

Chcete prodávat své produkty na internetu? Naše předkonfigurovaná aplikace elektronického obchodu Vám pomůže spravovat a prodávat Vaše výrobky nebo služby on-line a bezpečně. Nabízíme nejlepší řešení internetového obchodu s našimi vlastními moduly, která Vám pomůže splnit Vaše potřeby a cíle. Od zvýšení konverze přes zlepšení uživatelské zkušenosti, manipulaci a zpracování transakcí na jednom místě, řízení zásob a cen. To vše a mnoho dalších funkcí.

Znalostní systémy

Každý zaměstnanec ví, jak těžké může být najít správné informace, příručky nebo potřebné informace v podnikovém prostředí. Vyhledávání informací a znalostí může být časově náročné a drahé. Vyvinuli jsme aplikaci pro sdílení a centralizaci znalostí napříč organizací, která umožňuje uživatelům snadno najít aktuální materiály a příbuzné informace. Správa verzí a řízení přístup uživatelů, Vám pomohou řídit jednotlivé informace a jejich zdroje. Ušetříte čas a každý najde potřebné informace.

Online katalogy a dealerské aplikace

Po několika letech zkušeností a mnoha požadavcích, jsme začali vyrábět vlastní aplikaci pro prodejce aut nebo motocyklů. Klienti po nás často chtěli robustní aplikace, které jsou uživatelsky přívětivé. Naší odpověďí je vlastní dealerská aplikace, která Vám umožní spravovat značky vozidel, kategorie, místa, několik parametrů vozu, které jsou sdíleny napříč aplikací. Každý tak může mít aplikaci, která disponuje stejnou funkcionalitou jako velké komerční portály.

Projektové řízení a týmové aplikace

V prvních letech našeho podnikání jsme často potřebovali najít způsob jak jednoduše sdílet dokumenty, úkoly, kalendáře a řídit naše projekty. Dokumenty jsme sdíleli pomocí klasických kancelářských aplikací a dostupných prostředků jako email, sdílené složky, což znamenalo velký chaos. Druhý požadavek byl najít platformu, která je přístupná pomocí obyčejného prohlížeče, na každém zařízení (telefony, tablety, atd.). Ano nabízeli se komerční aplikace jako Google Apps, Zoho, Zimbra atd., každá z těchto aplikací však měla určité nedostatky nebo nebyla vhodná pro nasazení do našeho prostředí. Vyvinuli jsme tak vlastní aplikaci, která nám umožňuje dělat vše co potřebujeme. Můžeme sdílet dokumenty, číst zprávy ve vláknech, spravovat milníky a úkoly. Klient může sledovat průběh a psát komentáře. Jsme agilní a pracujeme agilně, takže vše, co potřebujeme k vývoji, je uvnitř. Dejte Vašim úkolům a projektům pravidla, odbourejte chaos, zkuste to s naší aplikací.

a mnohem více...


Naše aplikace jsou nezávislé na platformě, kompatibilní skoro se všemi typy zařízení (včetně mobilních), jsou přístupné kdykoliv a odkudkoliv, jsou nenáročné na zdroje, protože fungují na vzdáleném serveru, nespotřebovávají prostředky pracovních stanic. A nakonec naše aplikace jsou nákladově nenáročné, jednoduché , nepotřebují balit, nemusí být posílány poštou a nemají žádné distribuční náklady.