Poznejte nás

Vaše pravá cesta k úspěchu. k inovaci. k produktivitě.


Pracujeme účelně

Zkoumáme nápady a myšlenky zákazníků za účelem najít cíle jejich podnikání. Elegantní, jednoduchý a především cílený design nutí návštěvníky stránek k zamyšlení nad Vašimi produkty nebo službami. Jsme tu, abychom pomohli přeložit Vaše obchodní cíle do vizuální podoby a funkčního kódu.

Nasloucháme a reagujeme

Jsme tu, abychom vyslechli zpětnou vazbu a konstruktivní kritiku. Zákazník je součástí týmu v průběhu celého procesu návrhu a vývoje, od nuly až po kompletní řešení. Spolupráci a komunikaci v průběhu projektu udržujeme pomocí vlastní sofistikované metodiky a naší vlastní aplikaci Projektového Managementu.

Tvoříme s integritou

Jsme upřímní a jednáme v zájmu Vašeho podnikání. Nikdy nedoporučujeme víc, než je nutné a vždy máme na paměti požadovaný koncept finálního produktu. Čestná pravidla jsou pro nás vždy výchozím bodem pro budování úspěšných vztahů a výsledků. Nejsme dealeři a nechlubíme se cizím peřím či koupeným kódem, skutečných výsledků lze dosáhnout pouze jste-li součástí celého procesu vývoje. S cizím produktem bychom to nemohli nikdy zaručit.

Strategie projektu Strategie
Plánování projektu Plánování
Návrh projektu Vývoj
  • Vexcor Systems s.r.o.
  • Vexcor Systems s.r.o.
  • Vexcor Systems s.r.o.
Naše práce