Cloud, VPS a Webhosting

Cloudová řešení

Cloud computing nepřichází z nebe. Cloud je fyzický hardware uvnitř datových center propojených stovkami kilometrů síťového kabelu nebo přes satelitní připojení. Každý cloud je postaven na odlišném způsobu a Vexcor Systems Vám dává možnost vybrat nejvýkonnější cloud, který je k dispozici. Používáme celosvětově dostupná datová centra s prvotřídním výpočetním výkonem, sítí a prostorem pro ukládání dat. Každé datové centrum je spojeno se světem pomocí pokročilých síťových technologií, která přináší vyšší kvalitu spojení, nejlepší přístup a nejvyšší rychlost. Cloud společnosti Vexcor Systems je dostupný s méně než 80 ms latence do internetu z míst po celém světě.


Geografická expanze - škálujte hardware vytvářením nových cloudů v data centrech po celém světě

Privátní cloud, Váš osobní cloud

Veřejný cloud je dobrý, ale příliš často je hardware sdílený s mnoha uživateli? Ve veřejných cloudech jsou zdroje sdílené mezi více zákazníků. Je zaručen výpočetní výkon a paměť, ale pokud někdo jiný v uzlu spotřebovává zdroje ve stejnou dobu, může se Váš výkon lišit. Nebojte se vytvořit, spravovat a mít pod plnou kontrolou Váš osobní cloud pro konzistentní výkon a škálovatelnost.

Jednoduší vývoj a nasazení

Navyšte výkon kdykoliv budete potřebovat a optimalizujte využití zdrojů ve vašem soukromém prostředí cloudu. Soukromé cloudy zajišťují efektivnější řešení pro vaší infrastrukturu vyvážením zátěže a zdrojů. Budete připraveni na špičky a můžete rychle reagovat na nárůstky návštěvnosti v době vyšší zátěže a snadno snížit výkon v obdobích menšího zájmu.

a mnohem více...


Virtuální servery a Webhosting

Virtuální servery

Virtuální servery nejsou stejné, ať jste kdekoli. Každý zákazník od virtuálních serverů očekává zrychlení nasazení, flexibilní škálovatelnost a pay-as-you-go platební schéma. Naše virtuální servery převýšují tato očekávání a dodávají větší možnost přizpůsobení, transparentnosti a předvídatelnosti, jako tradiční fyzické servery.

Veřejné a privátní servery

Naše servery jsou k dispozici na veřejných nebo soukromých uzlech. Můžete jednoduše nasadit veřejný virtuální server v prostředí sdíleném pro více virtuálních serverů nebo zvolit privátní server, který bude nasazen na vyhrazeném hostitelském serveru pouze pro Vás. Získáte schopnost spotřebovávat všechny hardwarové prostředky.

Podniková funkcionalita a další rozšíření

Naše virtuální servery mají nejlepší sadu funkcí a služeb podporující podniková nasazení. S těmito vlastnostmi bez dalších nákladů, můžete urychlit nasazení a optimalizovat náklady na provoz.

Web hosting

Ujistěte se, že Vaši přátelé a zákazníci si mohou prohlédnout Vaše webové stránky, náš hosting je to díky čemuž je toto možné! Každý si může prohlédnout Vaše webové stránky, kdekoliv po celém světě.


Díky čemu jsme jiní?

Rychlý web = šťastný návštěvník. Jedna sekunda zpoždění při načítání stránky může způsobit 5% redukci konverze? Nejmodernější serverové technologie, jako PHP 5.5 a FastCGI, mohou zrychlit načítání Vašich webových stránek. Naše hostingové balíčky obsahují CloudFlare CDN( Content Delivery Network ), umožňující předukládání obsahu na serverech po celém světě s Railgun nástroji, které Vás chrání před útoky hackerů, botnety a phishing scamy společně s Cloudmark’s technologií detekce spamu blokují útočníky ještě před pomyslnou branou, která monitoruje a napravuje potenciální slabiny. Vaše data jsou Vaše peníze, lepší plán zálohy a obnovy Vám dávají jistotu, že Vaše data jsou v bezpečí. Balíčky pro podnikový email podporují až 1000 emailových adres napříč Vašimi doménami. Můžete přistupovat k Vašim zprávám, kontaktům a kalendářům odkudkoliv prostřednictvím prohlížeče nebo použít Váš oblíbený program či mobilní zařízení, díky plné podpoře IMAP a ostatních protokolů.


CDN (Content Delivery Network)

Udržujte Vaše data a uživatele v dosahu. Při doručování obsahu je nejnižší latence a nejvyšší rychlost klíčem k dokonalé uživatelské zkušenosti. Díky Cloudflare je to reálné, nabízí totiž jednu z nejrychlejších sítí pro přenos obsahu. Umožňuje distribuovat svůj obsah v geograficky odlišných uzlech a zkrátit vzdálenost, kterou musí obsah zdolat po cestě do prohlížeče koncového uživatele. Vyhnete se ztrátě spojení, snížení latence, a lépe optimalizujete výkon Vašich webových stránek, zároveň také odfiltrujete nežádoucí přenos dat způsobený spamem a dalšími nepotřebnými daty.

Řešení pro každého

Ano, víme, že existuje mnoho různých možností a Vexcor Systems poskytuje řadu služeb od sdílených hostingových balíčků až po specializované webové servery. Kterou možnost si vyberete, závisí na vašich osobních potřebách. Pro malé weby nebo osobní blogy je sdílený hosting cenově nejlépe dostupné řešení. Pro velké internetové obchody a firemní webové portály bude Business hostingový balíček nebo dedikovaný hosting nejlepší volbou.

Aplikace instalované jedním kliknutím

Softaculous je přední automatický instalátor webových skriptů a obsahuje již více než 334 skvělých skriptů a neustále jsou přidávány nové. Náš proces instalace jedním kliknutím splňuje všechny Vaše potřeby, je tedy snadné vytvořit, zlepšit a spravovat vaše stránky. Potřebujete redakční systém pro správu obsahu (CMS) Joomla či Drupal? Pak stačí jen kliknout. Možná chcete prodávat výrobky na svých webových stránkách, pak můžete zkusit OpenCart nebo Magento, to vše jediným kliknutím.