Webový design & Vývoj


Zapomeňte na složité rozhodování jak na vývoj Vašich webových aplikací. Pomůžeme Vám s rozhodnutím, jakým směrem jít a neudělat zbytečný krok mimo ještě než začnete vytvářet Vaše webové stránky či aplikaci.
Za dobu naší existence jsme úspěšně pomohli mnoha úspěšným internetovým podnikatelům, jednotlivcům a několik slibným uživatelům.
Rádi vytváříme aplikace, které vypadají skvěle, ale také plní funkční význam. Můžeme vytvořit Ferrari mezi webovými stránkami, ale pokud si to zákazník přeje vytvoříme mu Mercedes.
Naše weby můžou vypadat skvěle (mnoho z nich vypadá naprosto skvěle), ale to nestačí! Víme, že webové stránky, musí pracovat stejně tvrdě jako dokonalý prodejce nebo PR zástupce.

Jak by správná webová stránka měla vypadat?

Optimalizovaná pro vyhledávače

Lepší viditelnost Vaší webové stránky ve výsledcích vyhledávání daného vyhledávače.

Snadná pro návštěvníky a předložit srozumitelné informace

Vaše stránka bude jednoduchá a snadno srozumitelná pro každého návštěvníka.

Jednoduše a kdykoliv aktualizovatelná

Nepoužívejte zdrojový kód, nic se neučte. Vše je jednoduché jako facka.

Bezpečná a odolná proti útokům

Naše stránky jsou zabezpečeny proti útokům hackerů. Využíváme nejnovějších bezpečnostních standardů.

Rychlé a spolehlivé

Neztrácejte čas špatným a pomalým grafickým obsahem nebo velkým nepotřebným objemem dat.

a mnohem více...


jak to vše funguje

Vše není pouze o vzhledu či strategii. Vyvíjíme především své vlastní uživatelské aplikace s využitím moderních technologií PHP MVC, jQuery, HTML5 a CSS3. Nejsme úzkoprsý a projeví-li zákazník zájem o produkt třetí strany, pomůžeme mu s jeho výběrem, integrací a úpravami dle jeho přání.

Pracujeme tvrdě, aby bylo možné pochopit vaše podnikání a vaše klienty. Každý projekt začíná procesem hledání potřeb Vašich zákazníků a informace o vašich vlastních potřebách, pomůžeme Vám porazit konkurenci a také najít cestu ke splnění Vašich cílů. Bez získání správné informace o Vaší strategii nemůžeme vytvářet vysoce kvalitní a úspěšné prezentace, proto věnujeme maximální úsilí této fázi.


Naše služby Webového designu a vývoje pokrývají následující oblasti

UI/UX Design

S našimi vlastními designéry, jsme si vědomi tří nejdůležitějších faktorů, které jsou použitelnost, funkčnost a vizualizace. Nabízíme služby na míru, tak aby vyhovovaly vašim potřebám a především rozpočtu.

HTML/CSS Vývoj

HTML a CSS jsou páteří všech webových projektů a je pro nás důležité, aby každý web, který vyvíjíme byl vytvořen s využitím nejnovějších standardů. Používáme standardy W3C, které zajišťují dobré uživatelské zkušenosti a předpoklady pro optimální výsledky ve vyhledávačích.

Integrace sociálních sítí

Sociální sítě rychle zvyšují svoji popularitu, ale zatímco sociální sítě jsou snadno přístupné, je stále zapotřebí správné plánování a strategie. Využití sociálních sítí, jako je Twitter, LinkedIn a Facebook může zlepšit Vaše marketingové úsilí. Obsah zveřejněn na těchto sítích může být integrován do blogů nebo automaticky přenášen na Vaše webové stránky.

Tvorba obsahu

Obsah je jednou z nejdůležitějších součástí jakékoliv webové stránky. Nabízíme službu tvorby obsahu, jako je plánování, copywriting a analýza klíčových slov.

Korporátní identita a značka

Korporátní identita je klíčem k úspěchu každého podnikání. Vaše značka musí být nápadná a konzistentní pro všechny marketingové kanály. Pomáháme našim klientům od tvorby loga a identity, vizitek, tiskovin včetně vizitek či hlavičkového papírů, obálek atd.

Prodej, Marketing a doprovodné materiály

Jakmile je korporátní identita vytvořena, je důležité upozornit lidi na Vaše produkty. Můžete to dát všem vědět pomocí webových interaktivních kampaně nebo tiskovin. Můžeme Vám pomoci rozšířit Vaši zprávu pomocí návrhu brožur a vzhledu letáků nebo jednoduše pomocí aplikací pro rozesílání novinek.

Fotografie a obsahové obrázky

Klienti často chtějí vyfotit produkt, portrét, vyfotografovat události a mnoho dalšího. S našim fotografem a několika kontakty na profesionály z této oblasti na volné noze, můžeme předčít Vaše očekávání a poskytneme Vám obrázky, které potřebujete. Nabízíme také využití komerčních fotografií z fotobank pro všechny projekty, velké i malé.

a mnohem více...